آغاز کلاسهای بهاره دوره جامع طب سنتی- اسلامی

کلاسهای بهاره دورۀ جامع طب سنتی- اسلامی( در 3 سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته) در مرکز آموزش قرآنی جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد. مبلغ تعیین شده برای کل دوره به انضمام اعطای گواهینامه رسمی و معتبر از سوی جهاد دانشگاهی و انجمن علمی طب سنتی ایران، 700000تومان می باشد. بنابراین، علاقمندان می توانند با مراجعه حضوری به آدرس تهران- خیابان قدس- خیابان بزرگمهر- پلاک 98- طبقه اول و تکمیل فرایند ثبت نام مجوز حضور در این دوره را کسب نمایند. لازم به ذکر است پذیرش فراگیران به صورت نامحدود می باشد. همچنین خانواده های معظم شهدا و جانبازان از 10 درصد تخفیف بهره مند می باشند.

آغاز ثبت نام کلاس های تربیت مربی،مدیر و موسس مهد کودک (دوره 19)

با شروع ثبت نام دوره جدید کلاس های تربیت مربی، مدیر و موسس مهد کودک، متقاضیان می توانند با مراجعه به مرکز آموزش های تخصصی علوم فنون قرآنی جهاد دانشگاهی اطلاعات کامل را دریافت نمایند. با تکمیل ظرفیت ثبت نام، از نیمه دوم مرداد دوره جدید کار خود را شروع خواهد کرد.

برگزاری دوره های طب سنتی با رویکرد اسلامی

شروع دوره های جدید طب سنتی با رویکرد اسلامی در دو سطح آموزشی  "مقدماتی و پیشرفته" با ارائه گواهی نامه مشترک جهاد دانشگاهی- انجمن علمی طب سنتی ایران( مورد تایید وزارت بهداشت) از 4 آذرماه برگزار می گردد.

طب سنتی با رویکرد قرانی

طب اسلامی با مجرب ترین اساتید علمی کشور

مرکز آموزش‌های تخصصی علوم و فنون قرآنی جهاددانشگاهی برگزار می‌کند

دوره‌های تخصصی طب سنتی اسلامی

مرکز آموزش‌های تخصصی علوم و فنون قرآنی جهاددانشگاهی با همکاری انجمن علمی طب سنتی ایران دوره های تخصصی طب سنتی و اسلامی را برگزار می‌کند.

* آشنایی با مفاهیم کاربردی آیات  و روایات طبی

*تعاریف و جایگاه طب سنتی و مکمل در ایران و جهان

*مفهوم مزاج شیوه ساده تشخیص نوع مزاج و روش زندگی صحیح برای هر مزاج؛ سرد، گرم، خشک و تر

*مفهوم و انواع اخلاط چهارگانه(سودا، بلغم، خون، صفرا)، اهمیت غذا و هضم

*تدابیر شش گانه حفظ سلامتی: آب و هوا، فعالیت های بدنی، خواب، رخدادهای روانی، روش های پاکسازی بدن از مواد زاید(مسهل، حجامت، فصد، و...) خوردنی ها و آشامیدنی ها

*آداب غذا خوردن، انواع اصلی خوردنی‌های و نوشیدنی‌ها و خواص هریک

شرکت برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

 

 

تربیت مبلغ

 مرکز آموزشهای تخصصی سازمان فعالیتهای قرآنی جهاد دانشگاهی با هدف توانمندسازی سخنوران ، مداحان و مبلغین و همچنین ايجاد زمينه براي اشاعه فرهنگ قرآني دورههای  آموزش فرهنگ و مفاهيم قرآن كريم و مداحی، تربیت مبلغ را تدوین کرده است.

این دوره‌ها در دو سطح تدوین شده است. در سطح اول عموم خواهران و علاقه‌مندان به ترویج فرهنگ ناب اسلامی می‌توانند با شرکت در دوره های سطح 1 توانمندی خود را در زمینه تبلیغ دین ارتقا بخشند، دوره سطح 2 ویژه حوزویان و رشته های دانشگاهی مرتبط و سخنوران، مداحان است.

سرفصل دروس: مهارتهای قرآنی( روخوانی، تجوید، تدبر و...) نهج البلاغه وادعیه، احکام، اخلاق، اصول عقاید، مهارتهای زندگی و فرزند پروری، طب سنتی اسلامی، مشاوره وروانشناسی، روشها و فنون تبلیغ، ولایت فقیه و...

شایان ذکر است پس از اتمام دوره یکساله  در صورت قبولی در امتحانات، گواهی نامه جهاد دانشگاهی اعطاء می گردد.

 

زبان

این مرکز آموزشی، در راستای اهداف متعالی خود در ارتقای سطح دانش با توجه به نیاز و دغدغه دانشجویان دکتری، اقدام به برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون زبان دکترای دانشگاه آزاد(EPT) می‌نماید. در این راستا، محتوای این دوره مطابق با منابع اصلی آزمون و  بر اساس ۳ مهارت مورد نیاز برای شرکت در آزمون شامل لغت، گرامر و درک مطلب می‌باشد.
فارغ‌التحصیلان رشته های علوم قرآنی و مرتبط و فرهنگیان از تخفیف ویژه برخوردار هستند

تربیت مربی کودک

تمام امور بشر با امر تعلیم و تربیت ارتباط دارد.تعلیم وتربیت می تواند به رشد و ارتقای جسمی و روانی انسان یاری رساند و نیازهای انسان را تامین کند. کیفیت مراقبت و آموزش کودکان به وجود مدیران کارآمد و شایسته بستگی دارد و حیات تربیتی کودکان ضامن ارتقای کیفیت حیات بشری است. بر این اساس سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور با همکاری سازمان بهزیستی استان تهران تصمیم به برگزاری دوره های الزامی تربیت مربی مراکز پیش دبستانی ویژه متقاضیان مربیگری و مربیان و مدیران مهدهای کودک گرفته است.

برگزاری دوره های آمادگی زبان EPT

دوره های آمادگی زبان EPT به همت مرکز آموزشهای تخصصی سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می گردد.

این مرکز آموزشی، در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی، با توجه به نیاز و دغدغه دانشجویان دکتری، اقدام به برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون زبان دکترای دانشگاه آزاد(EPT) می‌نماید. در این راستا، محتوای این دوره مطابق با منابع اصلی آزمون و  بر اساس ۳ مهارت مورد نیاز برای شرکت در آزمون شامل لغت، گرامر و درک مطلب می‌باشد.

فارغ‌التحصیلان رشته های علوم قرآنی و مرتبط و فرهنگیان از تخفیف ویژه برحوردار هستندمینای روی شیشه

ویژه: آقایان و خانمها
ساعت / جلسه آموزش: 24 ساعت / 12 جلسه
حداقل مدرک قابل قبول: قدرت خواندن و نوشتن
شهریه: 200/000 تومان
روزهای تشکیل کلاس: شنبه ها از ساعت 9:30 الی 13
شروع کلاس : 4 اردیبهشت ماه 95
پایان کلاس: 30 خردادماه 95
تاریخ آزمون پایانی: 1 تیرماه 95
استاد دوره:
داداش مهرآوری

تماس با ما

آدرس

تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس خيابان بزرگمهر پلاک 98 - طبقه 1 66410254 - 66410239 - 66410248 info@iska-jde.ir