ورود به سایت

ثبت نام دوره جدید (20) کلاسهای تربیت مربی، مدیر و موسس مهد کودک آغاز شد. علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به صورت حضوری به مرکز آموزش فعالیت های قرآنی جهاد دانشگاهی به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک 98 طبقه اول مراجعه نمایند. مدارک مورد نیاز: یک قعه عکس، کپی از تصویر مدارک شناسایی و آخرین مدرک تحصیلی و تکمیل فرم ثبت نام. لازم بذکر است کلاسهای دوره 19 نیمه اول مهر ماه تشکیل خواهد شد. 


دوره های در حال برگزاری

دوره های برگزار شده

آخرین اخبار

نظرسنجی

برگزاری کدام از دوره ها مورد درخواست شماست؟


 


کلاسهای بهاره دورۀ جامع طب سنتی- اسلامی( در 3 سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته) از نیمه اردیبهشت 1397 در مرکز آموزش قرآنی جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد. مبلغ تعیین شده برای کل دوره به انضمام اعطای گواهینامه رسمی و معتبر از سوی جهاد دانشگاهی و انجمن علمی طب سنتی ایران، 900000 تومان می باشد. بنابراین، علاقمندان می توانند با مراجعه حضوری به آدرس تهران- خیابان قدس- خیابان بزرگمهر- پلاک 98- طبقه اول و تکمیل فرایند ثبت نام مجوز حضور در این دوره را کسب نمایند. لازم به ذکر است پذیرش فراگیران به صورت نامحدود می باشد. همچنین خانواده های معظم شهدا و جانبازان از 10 درصد تخفیف بهره مند می باشند.

آغاز کلاسهای بهاره دوره جامع طب سنتی- اسلامی
96.07.18
با شروع ثبت نام دوره جدید کلاس های تربیت مربی، مدیر و موسس مهد کودک، متقاضیان می توانند با مراجعه به مرکز آموزش های تخصصی علوم فنون قرآنی جهاد دانشگاهی اطلاعات کامل را دریافت نمایند. با تکمیل ظرفیت ثبت نام، از نیمه دوم مرداد دوره جدید کار خود را شروع خواهد کرد.
آغاز ثبت نام کلاس های تربیت مربی،مدیر و موسس مهد کودک (دوره 19)
96.05.01

شروع دوره های جدید طب سنتی با رویکرد اسلامی در دو سطح آموزشی  "مقدماتی و پیشرفته" با ارائه گواهی نامه مشترک جهاد دانشگاهی- انجمن علمی طب سنتی ایران( مورد تایید وزارت بهداشت) از 4 آذرماه برگزار می گردد.

برگزاری دوره های طب سنتی با رویکرد اسلامی
95.08.12

طب اسلامی با مجرب ترین اساتید علمی کشور

مرکز آموزش‌های تخصصی علوم و فنون قرآنی جهاددانشگاهی برگزار می‌کند

دوره‌های تخصصی طب سنتی اسلامی

مرکز آموزش‌های تخصصی علوم و فنون قرآنی جهاددانشگاهی با همکاری انجمن علمی طب سنتی ایران دوره های تخصصی طب سنتی و اسلامی را برگزار می‌کند.

* آشنایی با مفاهیم کاربردی آیات  و روایات طبی

*تعاریف و جایگاه طب سنتی و مکمل در ایران و جهان

*مفهوم مزاج شیوه ساده تشخیص نوع مزاج و روش زندگی صحیح برای هر مزاج؛ سرد، گرم، خشک و تر

*مفهوم و انواع اخلاط چهارگانه(سودا، بلغم، خون، صفرا)، اهمیت غذا و هضم

*تدابیر شش گانه حفظ سلامتی: آب و هوا، فعالیت های بدنی، خواب، رخدادهای روانی، روش های پاکسازی بدن از مواد زاید(مسهل، حجامت، فصد، و...) خوردنی ها و آشامیدنی ها

*آداب غذا خوردن، انواع اصلی خوردنی‌های و نوشیدنی‌ها و خواص هریک

شرکت برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

 

 

طب سنتی با رویکرد قرانی
95.08.11
لطفا جزئیات را وارد نمایید
مهارت سبک زندگی قرآنی
95.03.18

 مرکز آموزشهای تخصصی سازمان فعالیتهای قرآنی جهاد دانشگاهی با هدف توانمندسازی سخنوران ، مداحان و مبلغین و همچنین ايجاد زمينه براي اشاعه فرهنگ قرآني دورههای  آموزش فرهنگ و مفاهيم قرآن كريم و مداحی، تربیت مبلغ را تدوین کرده است.

این دوره‌ها در دو سطح تدوین شده است. در سطح اول عموم خواهران و علاقه‌مندان به ترویج فرهنگ ناب اسلامی می‌توانند با شرکت در دوره های سطح 1 توانمندی خود را در زمینه تبلیغ دین ارتقا بخشند، دوره سطح 2 ویژه حوزویان و رشته های دانشگاهی مرتبط و سخنوران، مداحان است.

سرفصل دروس: مهارتهای قرآنی( روخوانی، تجوید، تدبر و...) نهج البلاغه وادعیه، احکام، اخلاق، اصول عقاید، مهارتهای زندگی و فرزند پروری، طب سنتی اسلامی، مشاوره وروانشناسی، روشها و فنون تبلیغ، ولایت فقیه و...

شایان ذکر است پس از اتمام دوره یکساله  در صورت قبولی در امتحانات، گواهی نامه جهاد دانشگاهی اعطاء می گردد.

 

تربیت مبلغ
95.03.18

این مرکز آموزشی، در راستای اهداف متعالی خود در ارتقای سطح دانش با توجه به نیاز و دغدغه دانشجویان دکتری، اقدام به برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون زبان دکترای دانشگاه آزاد(EPT) می‌نماید. در این راستا، محتوای این دوره مطابق با منابع اصلی آزمون و  بر اساس ۳ مهارت مورد نیاز برای شرکت در آزمون شامل لغت، گرامر و درک مطلب می‌باشد.
فارغ‌التحصیلان رشته های علوم قرآنی و مرتبط و فرهنگیان از تخفیف ویژه برخوردار هستند

زبان
95.03.18

تمام امور بشر با امر تعلیم و تربیت ارتباط دارد.تعلیم وتربیت می تواند به رشد و ارتقای جسمی و روانی انسان یاری رساند و نیازهای انسان را تامین کند. کیفیت مراقبت و آموزش کودکان به وجود مدیران کارآمد و شایسته بستگی دارد و حیات تربیتی کودکان ضامن ارتقای کیفیت حیات بشری است. بر این اساس سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور با همکاری سازمان بهزیستی استان تهران تصمیم به برگزاری دوره های الزامی تربیت مربی مراکز پیش دبستانی ویژه متقاضیان مربیگری و مربیان و مدیران مهدهای کودک گرفته است.

تربیت مربی کودک
95.03.18

دوره های آمادگی آموزشی مربیان، مدیران و موسسین مهدکودک به همت مرکز آموزش‌های تخصصی سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.

 

 

برگزاری دوره های مربیان، مدیران و مؤسسین مهدهای کودک
95.03.04

دوره های آمادگی زبان EPT به همت مرکز آموزشهای تخصصی سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می گردد.

این مرکز آموزشی، در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی، با توجه به نیاز و دغدغه دانشجویان دکتری، اقدام به برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون زبان دکترای دانشگاه آزاد(EPT) می‌نماید. در این راستا، محتوای این دوره مطابق با منابع اصلی آزمون و  بر اساس ۳ مهارت مورد نیاز برای شرکت در آزمون شامل لغت، گرامر و درک مطلب می‌باشد.

فارغ‌التحصیلان رشته های علوم قرآنی و مرتبط و فرهنگیان از تخفیف ویژه برحوردار هستندبرگزاری دوره های آمادگی زبان EPT
95.02.29