ورود به سایت

دوره 20 کلاسهای آموزشی تربیت مربی، مدیر و موسس مهد کودک از تاریخ 1396/7/20 آغاز بکار خواهد کرد. لذا از علاقمندان به شرکت در این دوره دعوت می شود تا تاریخ 1396/7/19 با مراجعه یه مرکز آموزش قرآنی جهاد دانشگاهی به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک98، طبقه اول نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز اقدام کرده تا جواز حضور در این دوره را کسب نمایند.


آخرین اخبار

نظرسنجی

برگزاری کدام از دوره ها مورد درخواست شماست؟


 


گوهر معرفت

مطالعات انجام شده در سطح برخی سازمانها نشان مي دهـــــد که افراد، علاقمند به فراگيري آموزشهاي قرآني و متون مذهبی می‌باشنــد، ولي فرصت شرکت در دوره‌هاي آموزشي را ندارند؛ از اين رو با در نظـــــر گرفتن فرصتهاي متغير و ميزان علاقه‌مندي افراد به آموزشهاي علوم و مفاهيم قراني و مذهبی با بهره‌گيري از روشهاي آموزش از راه دور مي‌توان در دستيابي به اين مهم تلاش نمود.
بر این اساس سازمان فعالیت‌های قرآنی کشور با هدف برقرار کردن ارتباط هرچه بیشتر بین خانواده‌های جهادگران و قرآن، در نظر گرفت با اجرای طرح مطالعاتی گوهر معرفت، آموزش زیربنایی و کاربردی را برای تقویت روحیه قرآنی نسل حاضر و نسل آینده ارائه کند.
اداره آموزش از سال 89 اقدام به برنامه‌ريزی و توليد کتابچه‌های طرح مطالعاتی «گوهر معرفت» برای 3 گروه هدف نوجوان، جوان وخانواده نمود.
با توجه به افزایش هزینه چاپ پس از رایزنی با دانشگاه هنر، از شماره 7 تا 9 این طرح توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر به چاپ رسید و پس از آن به دلیل تغییر مدیریتی ادامه چاپ آن متوقف شد.