ورود به سایت

دوره 20 کلاسهای آموزشی تربیت مربی، مدیر و موسس مهد کودک از تاریخ 1396/7/20 آغاز بکار خواهد کرد. لذا از علاقمندان به شرکت در این دوره دعوت می شود تا تاریخ 1396/7/19 با مراجعه یه مرکز آموزش قرآنی جهاد دانشگاهی به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک98، طبقه اول نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز اقدام کرده تا جواز حضور در این دوره را کسب نمایند.


آخرین اخبار

نظرسنجی

برگزاری کدام از دوره ها مورد درخواست شماست؟


 


جرعه ای از کلام نور

از آنجا که قرآن کریم، کتاب زندگی و هدایت انسان در تمام اعصار است، لذا آشنایی با حسن قرائت و درک مفاهیم آیات شریف الهی نیز از مهمترین امور در زندگی یک مسلمان محسوب می‌شود و این آموزش از هر طریق ممکن که صورت گیرد، برای افراد ضروری و دربردارنده اجر عظیم است.
طرح تهیه بلوتوث‌های قرآنی از تابستان 93 برای اجرا در پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برنامه‌ریزی گردید و طراحی و آماده‌سازی مطالب و بلوتوث‌های قرآنی، از مهرماه آغاز شد.
در حوزه ترویج آموزه‌های قرآن کریم طرح «جرعه ای از کلام نور» از سوی اداره آموزش سازمان طراحی، برنامه‌ریزی و ساماندهی گردید تا رسالت اصلی ترویج فرهنگ قرآن کریم در جامعه و به‌ویژه در میان نسل جوان را جامه عمل پوشانده و مفتخر به زینت خدمت‌رسانی به قرآن کریم گردد.
فایل‌های صوتی ـ تصویری با حضور استاد بزرگوار سیدمحسن موسوی‌بلده و تدریس نکات کلیدی تجوید، در هفته اول آبان کلید خورد که بخش رسانه‌ای سازمان اقدام به تولید 12 کلیپ نمود که با حجم کم و قابل ارسال با بلوتوث آماده ارائه به علاقمندان شد.